Informacje o produktach

Zastosowanie kasetonów i ram napinanych

Chcąc odpowiednio zareklamować swoje usługi i być widocznym dla obecnych i potencjalnych nowych klientów, należy zadbać o systemy reklamowe, które będą rzucały się w oczy oraz zachęcały do skorzystania z naszych usług. Ważne jest też to, żeby były one trwałe i dobrej jakości - każdy klient z pewnością dostrzeże wyblakłe plakaty czy stare przetarte roll upy, które nie wpłyną pozytywnie na odbiór naszej firmy. Warto więc zainwestować w systemy, takie jak np. kasetony tekstylne napinane - są one trwałe, świetnie się prezentują oraz pokazują nasze usługi z najlepszej strony.

0 komentarze
910 odsłony

Jakie stoisko targowe będzie odpowiednie dla Twojej firmy?

Wiele firm z chęcią bierze udział w targach. Jest to idealny sposób na promocję naszej działalności, pozyskanie klientów i zainteresowanie ich swoją ofertą. Pieniądze, które płaci się za udział w takich wydarzeniach nie należą jednak do małych, a koszty mogą wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli od organizatorów wypożyczamy proponowane przez nich stoisko. Szczególnie nieopłacalne może być to w sytuacji, w której bierzemy udział w takich wydarzeniach kilka razy w roku. Najlepsze rozwiązanie na ten problem? Pixelia i nasze stoiska reklamowe!

0 komentarze
966 odsłony

Zastosowanie zewnętrznych systemów reklamowych

W dzisiejszych czasach promocja swojej firmy lub usług to podstawa. Dzięki niej, możemy przyciągnąć Klientów, wygrać zkonkurencją, a także poinformować potencjalnych kupców o naszych nowych produktach i usługach. Co jednak zrobićw miesiące ciepłe, kiedy duża część biznesu przenosi się na zewnątrz? Miejsca takie jak ogródki restauracji czy kawiarni,a także plaże i wszelkiego rodzaju festiwale (od streetfoodowych po muzyczne) również mogą być idealnymiprzestrzeniami do wystawienia swoich systemów reklamowych.

0 komentarze
1625 odsłony

Standy podświetlane LED - kasetony stojące dwustronne

Dwustronny kaseton z podświetleniem krawędziowym diodami LED to nasza najnowsza propozycja w zakresie reklamy wizualnej. Produkt ten jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów zainteresowanych reklamą, która mocno przykuwa uwagę odbiorcy, a jednocześnie jej ekspozycja nie zabiera zbyt dużej powierzchni.

0 komentarze
2357 odsłony

Ścianki tekstylne WAVELINE

W dzisiejszych czasach ścianki tekstylne WAVELINE są jednymi z najnowocześniejszych a zarazem najpopularniejszych systemów reklamowych. Dynamiczny rozwój branży systemów wystawienniczych drukowanych na materiałach tekstylnych spowodował, że tradycyjne systemy reklamowe są wypierane przez konstrukcje z grafiką materiałową.

0 komentarze
1890 odsłony