Ścianki tekstylne WAVELINEJakie są nasze ścianki tekstylne?


W dzisiejszych czasach ścianki tekstylne WAVELINE są jednymi z najnowocześniejszych a zarazem najpopularniejszych systemów reklamowych. Dynamiczny rozwój branży systemów wystawienniczych drukowanych na materiałach tekstylnych spowodował, że tradycyjne systemy reklamowe są wypierane przez konstrukcje z grafiką materiałową.

01. Łatwe w transporcie


Główną, ale nie jedyną, zaletą ścianek materiałowych WAVELINE jest przede wszystkim duża mobilność. Konstrukcja ścianki wykonana jest z lekkiego aluminium i składa się z rurek, które w bardzo prosty sposób łączy się ze sobą zatrzaskowo. Kompletna ścianka wraz z konstrukcją i grafiką mieści się w niewielkiej torbie i waży nie dużo więcej niż rollup.

02. Szybkie w rozkładaniu

Drugą ważną cechą ścianek tekstylnych, która skłania naszych klientów do zakupu, jest krótki czas rozłożenia całej konstrukcji wraz z grafiką tekstylną. Stosunkowo dużą powierzchnię reklamową może rozłożyć samodzielnie jedna osoba w niecałe 10 minut. Grafika drukowana jest w jednym kawałku, co dodatkowo wyklucza konieczność dopasowywania ze sobą mniejszych fragmentów grafiki, żeby tworzyły spójną całość.

03. Ekologiczne

Kolejną bardzo ważną cechą, jeśli nie najważniejszą jest ekologia. Ścianki reklamowe wykonane z materiału drukowane są w 100% ekologiczną metodą sublimacji bezpośredniej. Oznacza to, że produkcja ścianki nie wpływa negatywnie na nasze środowisko. Ponadto jakość wydruku znacznie przewyższa tradycyjne metody druku solventowego czy też UV. Wydrukowana grafika może być prana, prasowana a nasycenie kolorów pozostaje takie samo. Warto również w tym miejscu dodać, że nasze ścianki tekstylne spełniają przepisy przeciwpożarowe ponieważ posiadają atest niepalności klasyB1. Jest to szczególnie bardzo ważne, ponieważ coraz częściej bez certyfikatu niepalności nie będziemy mogli użyć naszej ścianki reklamowej w miejscach publicznych.

Dla kogo są nasze ścianki?

W tym miejscu należałoby również wspomnieć o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań ścianek tekstylnych WAVELINE. Sprawdzają się one doskonale jako wyposażenie stoisk targowych będąc tańszą alternatywą dla rozbudowanych systemów targowych. Różne szerokości ścianek WAVELINE pozwalają dostosować wymiar grafiki do wykupionej powierzchni stoiska. W razie potrzeby można zamówić również wykonanie ścianki targowej na dowolny wymiar.

Ścianki drukowane na materiałach tekstylnych sprawdzają się również doskonale jako tło na wszelkiego rodzaju konferencjach. Wymiary ścianek są odpowiednio dobrane tak żeby stanowić idealne tło do fotografowania lub nagrywania osób. Dodatkowo ścianki tekstylne z odpowiednio wydrukowaną grafiką mogą spełniać funkcję green-screenu lub blue-screenu. Bardzo często wykorzystuje się je w ten sposób w studiach fotograficznych, studiach filmowych, czy też jako tło do nagrań wrzucanych na Youtube.

Przykładów zastosowań ścianek tekstylnych WAVELINE można by mnożyć wiele, ale warto przede wszystkim wspomnieć o najbardziej podstawowej funkcji, czyli reklamie. Wszędzie tam, gdzie możemy wykorzystać zastaną powierzchnię do ustawienia ścianki reklamowej zyskujemy dodatkowy komunikat informacyjnych dla naszych potencjalnych klientów. Wszelkiego rodzaju skupiska ludzi, takie jak galerie handlowe, ciągi komunikacyjne, lotniska, poczekalnie, kina są idealnym miejscem w którym Państwa reklama będzie zauważona.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.