Wiele firm nie wyobraża sobie funkcjonowania bez plakatu lub znaku, który stoi przed siedzibą i zaprasza potencjalnych Klientów do środka, jednocześnie wskazując drogę osobom szukającym naszej siedziby. ... W naszej ofercie znajdują się potykacze zewnętrzne reklamowe, które pozwolą na poinformowanie przechodni o naszych godzinach otwarcia, aktualnych promocjach czy zaproszą do odwiedzin poprzez intrygujące hasło albo zabawną grafikę.

Nasze produkty to solidne stojaki, które pozwolą na wiele lat użytkowania. Dzięki wykonaniu większości naszych propozycji z aluminium i tworzywa PCV, możliwe jest bezproblemowe przenoszenie potykacza; jednocześnie nie jest on podatny na zniszczenia.

Reklama na zewnątrz to idealne rozwiązanie - nawet jeśli mamy neon lub napis nad wejściem, nie każdy przechodzień może zauważyć je z daleka. Nasze produkty widoczne jednak będą niezależnie od kierunku, z którego idzie dana osoba. Wiele z naszych propozycji jest dwustronnych, co sprawia, że możemy promować zdecydowanie więcej naszych usług lub wykorzystać jedną część na logo firmy.
Czytaj dalej