Standy podświetlane LED - kasetony stojące dwustronne01. Nowoczesne technologie podświetlania diodami LED

Szybki rozwój technologii oświetlenia diodami LED spowodował, że stała się ona łatwo dostępna, co jednocześnie wpłynęło na jej dużą popularność. Branża reklamowa jako jedna z wielu bardzo chętnie wykorzystała tę sytuację, co zaowocowało rozwojem systemów reklamowych z podświetleniem diodowym. Coraz rzadziej już można spotkać reklamy podświetlane tradycyjnymi metodami np. za pomocą świetlówek, które były niewygodne w transporcie, nieekologiczne, ich montaż nastręczał wielu problemów, a jakość podświetlenia pozostawiała wiele do życzenia.

02. Po co mi reklama podświetlana?

Działanie ludzkiego oka to bardzo złożony proces. Zanim cokolwiek zobaczymy narząd wzroku oraz mózg wykonuje wiele skomplikowanych procesów. Jednak to światło jest podstawą działania naszego wzroku, co oznacza, że aby dostrzec jakikolwiek obiekt, musi on być chociaż minimalnie oświetlony. Jednocześnie ludzkie oko jest w stanie odebrać i natychmiastowo przetworzyć miliony informacji na sekundę. Tak naprawdę to ilość światła emitowanego lub odbijanego przez widziane przez nas obiekty decyduje o tym, które obrazy trafią do naszej świadomości najszybciej i pozostaną w niej najdłużej. Dlatego właśnie reklama podświetlana przynosi dużo lepsze efekty niż reklama tradycyjna.

03. Nasza propozycja

Dwustronny kaseton z podświetleniem krawędziowym diodami LED to nasza najnowsza propozycja w zakresie reklamy wizualnej. Produkt ten jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów zainteresowanych reklamą, która mocno przykuwa uwagę odbiorcy, a jednocześnie jej ekspozycja nie zabiera zbyt dużej powierzchni. Atrakcyjny wygląd i kompaktowe wymiary sprawiają, że nasz stand podświetlany doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak przejścia komunikacyjne, poczekalnie, stoiska targowe, czy witryny sklepowe. Proponowany przez nas system reklamowy może być wykorzystany również jako element identyfikacji wizualnej na wszelkiego rodzaju konferencjach, czy też prezentacjach. Bardzo szybki montaż i demontaż odbywa się bez użycia narzędzi - poszczególne elementy mocowane są ze sobą na klik. Ponadto kaseton dostarczany jest wraz z wygodnym opakowaniem posiadającym rączkę, gdzie każdy element jest umieszczony w oddzielnej przegrodzie wypełnionej miękką pianką, co ułatwia transport i chroni przed uszkodzeniem. Grafikę drukujemy metodą sublimacji bezpośredniej na materiale tekstylnym BACKLITE dedykowanym do podświetleń, który obszywany silikonową taśmą.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.