Każde wydarzenie mające na celu promocję usług, czy produktów, wiąże się z potrzebą ekspozycji marki. Zarówno na targach, podczas konferencji lub na promocjach w hipermarketach i galeriach handlowych niezbędnym elementem są lady wystawiennicze. ... Lady lub stoliki reklamowe są zazwyczaj nieodzownym elementem wyposażenia każdego, nawet najmniejszego stoiska promocyjnego. Mogą służyć zarówno jako stolik na którym będą wyeksponowane produkty reklamowe w postaci ulotek, folderów, czy gadżetów reklamowych lub też jako mównica podczas konferencji i spotkań z publicznością.

W ofercie posiadamy różne rodzaje lad i stolików reklamowych, począwszy od tych najnowocześniejszych, drukowanych na materiale tekstylnym, poprzez tradycyjne trybunki drukowane bezpośrednio na dedykowanym materiale PCV, pokrytym dodatkowo bardzo odpornym laminatem, po najtańsze i jednocześnie najpopularniejsze stoliki wykonane z tworzywa sztucznego.

W przypadku imprez plenerowych, takich wydarzenia promocyjne na wolnym powietrzu, festiwale, czy też imprezy na plaży, polecamy lady promocyjne zewnętrzne z dodatkowym obciążeniem w postaci zbiornika na wodę lub piasek.

Ze względu na to, że jesteśmy bezpośrednim producentem, oferowane przez nas trybunki promocyjne są produktami najwyższej jakości. Każdy produkt jest wykonywany z najwyższą jakością i dbałością o efekt końcowy. Każdy z oferowanych przez nas produktów reklamowych posiada możliwość nadrukowania dowolnej własnej grafiki w postaci hasła reklamowego, logo czy też zdjęcia. Wysoka jakość druku, najlepsze materiały i tusze dostępne do druku a także idealne nasycenie kolorów to nasza wizytówka w tego typu realizacjach.

Nasza oferta lad i stolików charakteryzuje się szerokim wachlarzem kształtów i rozmiarów. Oprócz samodzielnych stolików wystawienniczych oferujemy również stoiska promocyjne z szyldem u góry, dzięki czemu promowana marka jest widoczna nawet z dalszej odległości.
Każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Bez względu na to, który produkt Państwo wybiorą, gwarantujemy 100% zadowolenia.
Czytaj dalej