Jakie stoisko targowe będzie odpowiednie dla Twojej firmy?

Wiele firm z chęcią bierze udział w targach. Jest to idealny sposób na promocję naszej działalności, pozyskanie klientów i zainteresowanie ich swoją ofertą. Pieniądze, które płaci się za udział w takich wydarzeniach nie należą jednak do małych, a koszty mogą wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli od organizatorów wypożyczamy proponowane przez nich stoisko. Szczególnie nieopłacalne może być to w sytuacji, w której bierzemy udział w takich wydarzeniach kilka razy w roku. Najlepsze rozwiązanie na ten problem? Pixelia i nasze stoiska reklamowe!

Zalety własnych stoisk

Oprócz oszczędności kosztów, warto zwrócić uwagę na to, że nasze produkty mogą być spersonalizowane nie tylko pod względem nadrukowania grafik - możliwe jest również łączenie modułów, z których składają się konstrukcje, w różnoraki sposób! Dzięki temu, raz zakupiony produkt może przydać się na wielu targach.

Rodzaje stoisk

Pixelia oferuje szeroki wybór stanowisk przydatnych na wszelkiego rodzaju targach promocyjnych. Do wyboru oferujemy konstrukcje modułowe oraz magnetyczne. Pierwsze z nich składa się z kilku modułów w różnych rozmiarach, dzięki którym możliwe jest stworzenie miejsca dostosowanego do potrzeb. Oczywiście, w naszej propozycji nie mogło zabraknąć zaplecza – dobrze wiemy, jak trudno może być wygospodarować miejsce na tak dużej imprezie, stąd też przyda się ono do przechowywania produktów, czy też rzeczy osobistych. Konstrukcja magnetyczna nie różni się bardzo od modułowej, jednak jej budowa jest znacznie łatwiejsza. Ułatwia ona mocowanie do siebie elementów dzięki bardzo silnym magnesom, dzięki czemu można je łączyć pod dowolnym kątem.

Ścianki tekstylne

Dla tych, którzy nie potrzebują wiele miejsca lub też chcą tylko uzupełnić swoje wyposażenie, proponujemy ścianki tekstylne. Pixelia proponuje różne modele tych produktów, możliwe jest więc dobranie kształtu do swoich potrzeb - oczywiście wraz z grafiką na zamówienie! Ścianka to idealne uzupełnienie stoiska targowego!

Zapraszamy do zakupu stoisk targowych firmy Pixelia!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.