Nie każdy zdaje sobie sprawę, że reklama zewnętrzna, czyli taka, która funkcjonuje na wolnym powietrzu, może być również idealnym miejscem do wyeksponowania oferty potencjalnym klientom. ... Może to być nie tylko przestrzeń przed lokalem, ale również jednorazowe wydarzenia, takie jak festiwale, koncerty i spotkania plenerowe. Reklama typu OUTDOOR sprawdza się również na plażach, na publicznych skwerach i trawnikach, szczególnie w sezonie letnio-wakacyjnym.

Standardowe systemy reklamowe najczęściej nie nadają się do wystawienia na zewnątrz - ulegają szybkiemu zniszczeniu przez warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, czy deszcz. Dlatego najlepszym rozwiązaniem w przypadku ekspozycji zewnętrznej będą specjalne, dedykowane do tego systemy reklamowe, które posiadają odpowiednie zabezpieczenia, takie jak obciążniki lub specjalne podstawy do montażu z podłożem..

Jednym z najpopularniejszych nośników reklamy zewnętrznej są flagi typu WINDER dostępne w trzech kształtach: lotka, grzebień oraz pióro. Na ich dużą popularność ma wpływ to, że są lekkie, łatwe w montażu i pozwalają w szybki i prosty sposób na wymianę grafiki. Więcej na temat systemów zewnętrznych można przeczytać na naszym blogu.
Czytaj dalej