Zastosowanie kasetonów i ram napinanych

Chcąc odpowiednio zareklamować swoje usługi i być widocznym dla obecnych i potencjalnych nowych klientów, należy zadbać o systemy reklamowe, które będą rzucały się w oczy oraz zachęcały do skorzystania z naszych usług. Ważne jest też to, żeby były one trwałe i dobrej jakości - każdy klient z pewnością dostrzeże wyblakłe plakaty czy stare przetarte roll upy, które nie wpłyną pozytywnie na odbiór naszej firmy. Warto więc zainwestować w systemy, takie jak kasetony tekstylne napinane - są one trwałe, świetnie się prezentują oraz pokazują nasze usługi z najlepszej strony. Sprawdzają się szczególnie tam, gdzie trzeba często zmieniać grafikę. Dobrze prezentują się wewnątrz firmy jak i w punktach sprzedaży. Często można je spotkać w galeriach handlowych, w korytarzach, przejściach, poczekalniach a także na lotniskach i dworcach kolejowych.

Podświetlana rama napinana

Dzięki systemom reklamowym, jakim jest rama i kaseton, możliwe jest atrakcyjne zaprezentowanie naszych usług czy oferty. Łatwy montaż z użyciem silikonowej taśmy pozwala na bezproblemowe zamontowanie naszych materiałów promocyjnych, wydrukowanych na taśmach keder. Szybkie składanie do kompaktowych rozmiarów i łatwy transport pozwalają na przewożenie naszych produktów, dzięki czemu bez problemu można zabrać je na wszelkiego rodzaju targi czy do miejsc, w których znajdują się nasze stoiska promocyjne.

Świetna jakość dzięki silikonowi i taśmie keder

Do wykonania podświetlanych i napinanych ram tekstylnych i kasetonów używamy wytrzymałego produktu, jakim jest keder. Jest to idealny materiał tekstylny do tego rodzaju materiałów promocyjnych – keder nie tylko jest mocny i odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, ale również z pewnością nie przetrze się ani nie podrze podczas montażu. Taśma silikonowa pozwala na proste umieszczenie naszej grafiki w kasetonie. Silikon pozwala na łatwy montaż, jednocześnie zatrzymując jakikolwiek ruch i przesuwanie się grafiki tekstylnej. Po zamontowaniu, możemy więc być pewni, że nie trzeba będzie poprawiać ani ponownie napinać taśmy keder, wspomaganej przez silikon, na ramę.

Tekstylne i napinane ramy i kasetony LED

W naszej ofercie znajdują się fantastyczne podświetlane reklamy, które będą świetnym systemem promocyjnym dla każdego biznesu. Już dziś sprawdź ofertę firmy Pixelia!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.