Blog - co nowego?

Zastosowanie zewnętrznych systemów reklamowych

W dzisiejszych czasach promocja swojej firmy lub usług to podstawa. Dzięki niej, możemy przyciągnąć Klientów, wygrać zkonkurencją, a także poinformować potencjalnych kupców o naszych nowych produktach i usługach. Co jednak zrobićw miesiące ciepłe, kiedy duża część biznesu przenosi się na zewnątrz? Miejsca takie jak ogródki restauracji czy kawiarni,a także plaże i wszelkiego rodzaju festiwale (od streetfoodowych po muzyczne) również mogą być idealnymiprzestrzeniami do wystawienia swoich systemów reklamowych.

0 komentarze
655 odsłony

Standy podświetlane LED - kasetony stojące dwustronne

Dwustronny kaseton z podświetleniem krawędziowym diodami LED to nasza najnowsza propozycja w zakresie reklamy wizualnej. Produkt ten jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów zainteresowanych reklamą, która mocno przykuwa uwagę odbiorcy, a jednocześnie jej ekspozycja nie zabiera zbyt dużej powierzchni.

0 komentarze
974 odsłony

Ścianki tekstylne WAVELINE

W dzisiejszych czasach ścianki tekstylne WAVELINE są jednymi z najnowocześniejszych a zarazem najpopularniejszych systemów reklamowych. Dynamiczny rozwój branży systemów wystawienniczych drukowanych na materiałach tekstylnych spowodował, że tradycyjne systemy reklamowe są wypierane przez konstrukcje z grafiką materiałową.

0 komentarze
384 odsłony