Od kilkunastu lat zajmujemy się zaopatrzeniem firm, instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz klientów indywidualnych w systemy, materiały i akcesoria wystawiennicze. Obecny sklep to zupełnie nowy system transakcyjny, dzięki któremu klient może zamówić projekt, druk jak również sam element wystawienniczy. Wszystko to z pominięciem zbędnych formalności i z naciskiem na jakość, terminowość i zadowolenie naszych klientów.

Potrafimy wykorzystać siłę reklamy w komunikacji wizualnej, gdyż wiemy, że jest to jeden z najważniejszych elementów w strategii każdej firmy. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie kreowania i kształtowania wizerunku. Oferujemy doradztwo i wsparcie. Zawsze sugerujemy co można jeszcze rozwinąć, wykorzystać, a z czego powinno się zrezygnować.

Nie jesteśmy jedną z wielu agencji reklamowych. Posiadamy własną pracownię druku wielkoformatowego, szwalnię, studio graficzne oraz pracownię realizacyjną. Dzięki doświadczeniu wszystkie czynności wykonane dla naszych klientów mają swój czas, miejsce i efekt z którego każdy klient jest zadowolony. Gwarantujemy 100% zadowolenia.

Oferujemy Państwu swoje kilkunastoletnie doświadczenie, umiejętności, a przede wszystkim naszą pasję. Zachęcamy Państwa do powierzenia swoich celów właśnie nam, bo tylko profesjonalne podejście i kompleksowe wykonanie powierzonych nam zadań odegra niebagatelną rolę w rozwoju Państwa firmy. Zanim złożymy naszemu potencjalnemu klientowi propozycję współpracy dokładnie analizujemy jego potrzeby oraz przewidziane fundusze. Nie dzielimy Swoich klientów na lepszych i gorszych w zależności od ich statusu finansowego i wydatkowanych budżetów reklamowych.

Dla Agencji reklamowych przewidujemy dodatkowe rabaty.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony systematycznie, gdyż nasz dział rozwoju i importu pracuje nad aktualizacją wzornictwa. Tylko u nas znajdą Państwo najnowsze systemy, w atrakcyjnych cenach.