Systemy tekstylne, przede wszystkim w formie rollupów oraz ścianek, to znakomite narzędzie do promowania firmy, produktu, wydarzenia czy usługi. To też świetny pomysł na zaprezentowanie swojej oferty w przystępny i ciekawy sposób. ... W przypadku tego nośnika reklamowego, najważniejszy jest materiał. To właśnie na niego naniesiesz dowolną grafikę, która będzie przyciągać potencjalnych klientów. Rollupy tekstylne i ścianki tekstylne dadzą nam szerokie możliwości - połać materiału, na której możemy zamieścić dowolną grafikę stwarza duże pole do popisu.

Wszystkie nasze materiałowe systemy tworzą lekkie konstrukcje, w części wykonane z aluminium, które można łatwo przenieść z miejsca na miejsce. Zewnętrzne nośniki, które wykonujemy na zlecenie klientów, mają idealnie dopasowany materiał, dzięki czemu powierzchnia stojaków z reklamą nie marszczy się.

Bardzo ważną kwestią przy wyborze systemów reklamowych jest atest niepalności. Szczególnie w ostatnich czasach wiele galerii handlowych, centrów targowych i konferencyjnych wymaga od swoich wystawców takich certyfikatów. Wszystkie materiały z których wykonane są nasze systemy tekstylne posiadają klasę niepalności B1.
Czytaj dalej